View Mode Switch Field (2.0.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Layout
et: Paigutus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: View mode
et: Kuvarežiim
