View Mode Switch Field (2.0.8) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Field types
sv: Fälttyper

en: View mode
sv: Visningsläge
