View Mode Switch Field (2.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Field types
pl: Typy pól

en: View mode
pl: Tryb widoku
