View Mode Switch Field (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
