View Mode Switch Field (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
