View Mode Switch Field (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Default
fr: Par défaut

en: Layout
fr: Mise en page

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Field types
fr: Types de champs

en: View mode
fr: Mode d'affichage
