View Mode Switch Field (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Layout
nl: Lay-out

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Field types
nl: Veldtypes

en: View mode
nl: Weergavemodus
