View Mode Switch Field (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
