View Mode Switch Field (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
