View Pager Control (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: 1 item | @count items
te[0]: 1 అంశం
te[1]: @count అంశాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
