view_unpublished (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: About
hu: Leírás

en: View any unpublished content
hu: Bármely rejtett tartalom megtekintése

en: %type_name: View any unpublished content
hu: %type_name: Bármely rejtett tartalom megtekintése

en: View Unpublished
hu: Rejtettek megtekintése
