Viewer (1.0.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (47 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Path
nn: Sti

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Upload
nn: Last opp

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Contains
nn: Inneheld

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Table
nn: Tabell

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Color
nn: Farge

en: Filters
nn: Filter

en: Integer
nn: Heiltal

en: Close
nn: Lukk

en: Hidden
nn: Skjult

en: Sources
nn: Kjelder

en: Empty
nn: Tom

en: Float
nn: Flyttal

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
