Viewer (1.0.1-alpha2) - en to am translation catalogue (36 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Horizontal
am: አግድም

en: Active
am: ገባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Close
am: ዝጋ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Source
am: ምንጭ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Float
am: ፍሎት

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
