Viewer (1.0.1-alpha3) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Hide
se: Čiega
