Viewer (1.0.1-alpha4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Date
ta: திகதி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Color
ta: நிறம்

en: Sources
ta: மூலங்கள்
