Viewer (1.0.1-alpha5) - en to km translation catalogue (62 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Continue
km: បន្ត

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: N/A
km: គ្មាន

en: Line
km: ជួរ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Table
km: តារាង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Filters
km: តម្រង

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Close
km: បិទ

en: Port
km: ច្រក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Sources
km: ប្រភព

en: Empty
km: ទទេ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Hide
km: លាក់

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
