Viewer (1.0.1-alpha5) - en to my translation catalogue (45 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
