Viewer (1.0.1-alpha5) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
