Viewer (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (79 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Number
eu: Zenbakia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Open
eu: Ireki

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Upload
eu: Igo

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Contains
eu: Edukia

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Owner
eu: Jabea

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Table
eu: Taula

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Both
eu: Biak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Integer
eu: Osokoa

en: Close
eu: Itxi

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Labels
eu: Etiketak

en: Port
eu: Ataka

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Empty
eu: Hutsik

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Values
eu: Balioak

en: Column
eu: Zutabe

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)
