Viewer (1.0.1-beta1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe
