Viewer (1.0.1-beta1) - en to ne translation catalogue (50 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Upload
ne: अपलोड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Contains
ne: समावेश

en: Line
ne: रेखा

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Color
ne: रंग

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
