Viewer (1.0.1-beta2) - en to ca translation catalogue (92 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Support
ca: Suport

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Insert
ca: Insereix

en: Update
ca: Actualitza

en: Open
ca: Obert

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Schedule
ca: Planificar

en: Path
ca: Camí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Active
ca: Actiu

en: Area
ca: Àrea

en: Host
ca: Servidor

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Contains
ca: Conté

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: N/A
ca: No aplica

en: Line
ca: Línia

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Table
ca: Taula

en: Configuration
ca: Configuració

en: Both
ca: Ambdós

en: Filters
ca: Filtres

en: Integer
ca: Enter

en: Close
ca: Tanca

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Hidden
ca: Ocult

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Sources
ca: Fonts

en: Source
ca: Font

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Empty
ca: Buit

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Changed
ca: Canviat

en: Email Notifications
ca: Notificacions per correu electrònic

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Float
ca: Coma flotant

en: Hide
ca: Oculta

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Values
ca: Valors

en: Column
ca: Columna

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: File Type
ca: Tipus de fitxer

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)
