Viewer (1.0.1-beta2) - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Schedule
et: Ajasta

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Continue
et: Jätka

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Active
et: Aktiivne

en: Area
et: Pindala

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Contains
et: Sisaldab

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: N/A
et: Puudub

en: Line
et: Rida

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Owner
et: Omanik

en: Frequency
et: Sagedus

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: Both
et: Mõlemad

en: Filters
et: Filtrid

en: Integer
et: Täisarv

en: Close
et: Sulge

en: Notifications
et: Teated

en: Labels
et: Sildid

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Hidden
et: Peidetud

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Empty
et: Tühi

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Changed
et: Muudetud

en: Tabs
et: Sakid

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Hide
et: Peida

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Values
et: Väärtused

en: Column
et: Tulp

en: Starts with
et: Algab millega

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)
