Viewer (1.0.1-beta2) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
