Viewer (1.0.1-beta2) - en to sk translation catalogue (92 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Schedule
sk: Plán

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Upload
sk: Nahrať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Active
sk: Aktívny

en: Area
sk: Oblasť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Line
sk: Riadok

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: General
sk: Všeobecné

en: Table
sk: Tabuľka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Color
sk: Farba

en: Both
sk: Oba

en: Filters
sk: Filtre

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Hidden
sk: Skryté

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Sources
sk: Zdroje

en: Manual
sk: Manuálne

en: Source
sk: Zdroj

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Empty
sk: Prázdne

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Percentage
sk: Percent

en: Tabs
sk: Záložky

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Hide
sk: Skryť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Column
sk: Stĺpec

en: Add filter
sk: Pridať filter

en: Starts with
sk: Začína s

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: Ends with
sk: Končí s

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor
