Viewer (1.0.1-beta2) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Filters
sq: Filtrat

en: Sources
sq: Burimet

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
