Viewer (1.0.2) - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Path
bs: Putanja

en: Continue
bs: Nastavi

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Contains
bs: Sadrži

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Table
bs: Tabela

en: Color
bs: Boja

en: Filters
bs: Filteri

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Hide
bs: Sakrij

en: Column
bs: Kolona

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: Ends with
bs: Završava sa
