Viewer (1.0.2) - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ

en: Close
ug: يېپىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Source
ug: مەنبە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Float
ug: لەيلىمە

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
