Viewer (1.0.3) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Path
eo: Vojo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Host
eo: Gastiganto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Table
eo: Tabelo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Filters
eo: Filtroj

en: Integer
eo: Entjero

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Sources
eo: Fontoj

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Subtitle
eo: Subtitolo
