Viewer (1.0.3) - en to sl translation catalogue (56 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Active
sl: Aktiven

en: Host
sl: Gostitelj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: N/A
sl: N/D

en: Line
sl: Vrstica

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Filters
sl: Filtri

en: Integer
sl: Celo število

en: Close
sl: Zapri

en: Port
sl: Vrata

en: Hidden
sl: Skrito

en: Sources
sl: Viri

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Hide
sl: Skrij

en: Subtitle
sl: Podnaslov
