Viewer (1.0.4) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
