Viewer (2.0.0-rc2) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
