Viewer (2.0.0-rc2) - en to ms translation catalogue (62 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Download
ms: Muat turun

en: File
ms: Fail

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Number
ms: Nombor

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Center
ms: Tengah

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Open
ms: Buka

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Path
ms: Laluan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Upload
ms: Muat naik

en: Continue
ms: Teruskan

en: Options
ms: Opsyen

en: Created
ms: Diciptakan

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Active
ms: Aktif

en: Host
ms: Hos

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Line
ms: Baris

en: Owner
ms: Pemilik

en: General
ms: Umum

en: Table
ms: Jadual

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Color
ms: Warna

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Close
ms: Tutup

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Sources
ms: Sumber

en: Empty
ms: Kosong

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Float
ms: Apung

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Subtitle
ms: Sarikata
