Viewer (2.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (53 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Upload
ps: پورته کول

en: Continue
ps: دوام

en: Active
ps: فعال

en: Area
ps: ځای

en: Host
ps: کوربه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: General
ps: ټوليز

en: Table
ps: لښتيال

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: Both
ps: دواړه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Close
ps: تړل

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Hidden
ps: پټ

en: Source
ps: سرچينه

en: Empty
ps: تش

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Hide
ps: پټول

en: Column
ps: ستن

en: FTP
ps: ایف ټي پي (FTP)
