Viewfield (8.x-3.0-alpha3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: - None -
id: - Tiada -

en: View
id: Lihat

en: Inline
id: Sebaris

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Reference
id: Referensi

en: Above
id: Di atas

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.

en: Visually Hidden
id: Tersembunyi secara visual
