Viewfield (8.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: View
be: Праглядзець

en: Inline
be: Убудаваны

en: Edit view
be: Рэдактыраваць выгляд

en: Arguments
be: Аргументы

en: Hidden
be: Схаваць

en: Above
be: Вышэй

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
