Viewfield (8.x-3.0-beta10) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах
