Viewfield (8.x-3.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Inline
bs: U liniji

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad

en: Items to display
bs: Stavke za prikaz
