Viewfield (8.x-3.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: View
os: Фенд
