Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Inline
bg: В една линия

en: Hidden
bg: Скрит
