Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Placeholder tokens
bo: Tokensགནས་བཟུང་རྟགས།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Edit view
bo: མཐོང་རིས་བཟོ་བཅོས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Items to display
bo: སྟོན་དགོས་པའི་ནང་ཚན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
