Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Placeholder tokens
fi: Kirjanmerkit

en: Display
fi: Näyttö

en: Inline
fi: Avoin

en: Edit view
fi: Muokkaa näkymää

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Reference
fi: Viittaus

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot

en: Items to display
fi: Näytettävät elementit

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
