Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan
