Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Inline
hr: U istom redu

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Above
hr: Iznad

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
