Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Placeholder tokens
hu: Helykitöltő vezérjelek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Edit view
hu: Nézet szerkesztése

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Token
hu: Vezérjel

en: Reference
hu: Referencia

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Above
hu: Felette

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: Allowed views
hu: Megengedett nézetek

en: Items to display
hu: Megjelenő elemek száma

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Human name
hu: Beszédes név

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Displays a selected view in a node.
hu: Megjelenít egy kiválasztott nézetet egy tartalomban.

en: Only selected views will be available for content authors. Leave empty to allow all.
hu: Csak a kiválasztott nézetek lesznek elérhetőek a tartalmak szerzői számára. Üresen hagyva minden nézet elérhető lesz.

en: Always use default value
hu: Mindig használja az alapértelmezés szerinti értéket

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Visually Hidden
hu: Vizuálisan rejtett
