Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: Display
sk: Zobraziť

en: Inline
sk: V riadku

en: Edit view
sk: Upraviť pohľad

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Hidden
sk: Skryté

en: Reference
sk: Referencia

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Above
sk: Nad

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Items to display
sk: Položky na zobrazenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Visually Hidden
sk: Vizuálne skryté
