Viewfield (8.x-3.0-beta5) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: - None -
cs: - Nic -

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Hidden
cs: Skryté

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Above
cs: Nad

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Visually Hidden
cs: Skrytý vizuálně
