Viewfield (8.x-3.0-beta5) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: - None -
el: - Κανένα -

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Edit view
el: Επεξεργασία view

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Reference
el: Αναφορά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Above
el: Από πάνω

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Visually Hidden
el: Οπτικά Κρυμμένο

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας
