Viewfield (8.x-3.0-beta5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: - None -
nn: - Ingen -

en: View
nn: Sjå på

en: Arguments
nn: Argument

en: Hidden
nn: Skjult

en: Above
nn: Over
