Viewfield (8.x-3.0-beta5) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Edit view
ro: Editați vizualizarea

en: Arguments
ro: Argumente

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Reference
ro: Referință

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Above
ro: Deasupra

en: Items to display
ro: Elemente de afișat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Visually Hidden
ro: Vizual Ascuns

en: Entity reference selection plugin settings
ro: Setări pentru extensia de selectare a referinței către o entitate
